Nabízené služby

Výkup nábytku

Ať jste již vyklízeli půdu, sklep, nemovitost, pozůstalost i jinde a nalezli jste něco starého, co by bylo možné posoudit pro případné určení starožitnosti, ozvěte se nám. Výkup nábytku je cestou k možnému výdělku i zachování kousků historie jak pro nás, tak pro budoucí generace. Pokud jste vlastníky čehosi, co by mohlo být starožitné, nechte si předmět nezávazně ohodnotit.

Výkup stříbra

Stříbro nese chemickou značku Ag čili Argentum. Tento ušlechtilý bílý kov má hostili sahající až do starověku, má výbornou elektrickou a tepelnou vodivost a v dnešní době má mimo šperkařský průmysl i celou řadu dalších využití. Stříbro se ve starožitnickém průmyslu objevuje například v podobě mincí a medailí. Pro výkup stříbra bereme stříbro v různých podobách i stavu, to znamená, že můžete přinést i šperky, a to nejen v dobrém či perfektním stavu, ale i poškozené či roztrhnuté řetízky, necelý komplet náušnic a tak bychom mohli pokračovat i dále. Cena pro výkup stříbra se určuje z jeho ryzosti i váhy.

výkup stříbra >>

Výkup knih

Pro výkup knih záleží na jejich stáří, stavu a žánru. Pokud jste jejich vlastníkem a chcete určit jejich cenu, případně se zajímáte o péči o tento druh starožitnosti, využijte našeho poradenství a nezávislého ohodnocení. Starožitné knihy jsou většinou ty, jejichž stáří je vyšší 50-ti let. Cena se pro výkup starožitných knih odvozuje od jejich unikátnosti a stavu. Dále se pak může zohlednit provedení knihy, řemeslná práce, ilustrace... Je celá řada hledisek, při nich se určuje hodnota starožitnosti či cennosti, proto využít poradenství a ohodnocení není vůbec od věci.

výkup knih >>

Vykupujeme knihy těchto žánrů a druhů

Antická knihovna, Avantgarda, Baedeker´s, Beletrie a poezie, Bibliofilie, Cenné papíry - akcie, Cestopisy, geografie, Cizojazyčné, Časopisy, Detektivky, Dobrodružné, Encyklopedie, Erotika, Faktury, Film / Filmové plakáty, Fotografie, Grafika, Heraldika a genealogie, Historie, Julius Verne, Knihy ilustrované Zdeňkem Burianem, Kresby, Kuchařky, Legionářská literatura, Militaria, Místopis, Odborné, Pohádky/Dětské, Pohlednice, Průvodce, Přírodní vědy, Sci-fi / Fantasy, Slovníky, Společenské vědy, Sport, Staré dokumenty, Staré kalendáře, Staré letáky, Staré mapy, Staré reklamní materiály, Staré tiskoviny, Staré tisky, Technika, Učebnice, Umění/Architektura, Varia.

Máte doma knihu o které si myslíte, že je starožitná či cenná? Kontaktujte nás.

Výkup známek

Známky patří mezi oblíbený sběratelský artikl, ostatně filatelie je jedním z nejvýznamnějších sběratelských oborů. Staré poštovní známky jsou zajímavými předměty, které lidé sbírají prakticky už od jejich vzniku v roce 1840. Vlastnit sbírky starých známek má však většinou význam jen pro skutečně nadšené filatelisty. Nepatříte-li mezi ně, využijte náš výkup známek. Vykupujeme staré poštovní známky v jakémkoliv množství a také další filatelistický materiál jako staré pohlednice a dopisy. Cena pro výkup poštovních známek se odvíjí od jejich stáří a unikátnosti. Rádi vám zdarma a nezávisle určíme hodnotu vašich sbírek známek, případně je i vykoupíme.